نتایج جستجو برای عبارت :

نحوه نوشتن رزومه در زبان انگلیسی

نویسنده: Alison Green /مترجم: مریم مرادخانی /منبع: the Cut : مشاور عزیز، یک ماه پیش از کارم استعفا دادم و حالا دنبال کار جدید هستم. بلافاصله بعد از استعفا، فایل رزومه‌ام را که مدت‌ها از نوشتنش می‌گذشت اصلاح و به‌روز‌رسانی کردم. سعی کردم تمام نکات رزومه‌نویسی را رعایت کنم. اما شنیده‌ام که بد نیست در کنار رزومه، یک نامه معرفی هم به کارفرماها بفرستیم. اصلا نامه معرفی چیست و چطور باید آن را نوشت؟
پاسخ: دوست عزیز، نامه معرفی سندی است که در کنار رزومه ارس
نویسنده: Alison Green /مترجم: مریم مرادخانی /منبع: the Cut : مشاور عزیز، یک ماه پیش از کارم استعفا دادم و حالا دنبال کار جدید هستم. بلافاصله بعد از استعفا، فایل رزومه‌ام را که مدت‌ها از نوشتنش می‌گذشت اصلاح و به‌روز‌رسانی کردم. سعی کردم تمام نکات رزومه‌نویسی را رعایت کنم. اما شنیده‌ام که بد نیست در کنار رزومه، یک نامه معرفی هم به کارفرماها بفرستیم. اصلا نامه معرفی چیست و چطور باید آن را نوشت؟
پاسخ: دوست عزیز، نامه معرفی سندی است که در کنار رزومه ارس
انواع رزومه نویسی به زبان انگلیسی
رزومه نویسی ترتیبی (Chronological resume):
رزومه های ترتیبی یکی از متداول ترین نوع رزومه های انگلیسی زبان هستند. در این مدل رزومه به طور معمول سوابق شغلی فرد در یک خط زمانی و با ذکر دقیق تاریخ نوشته میشود.اکثر شرکت ها برای استخدام، از شخص مورد نظر ارائه چنین رزومه ای را انتظار دارند.
درواقع با این رزومه در همان نگاه اول، کارفرما به روند صعوی یا نزولی رشد شما و تاریخچه شغلیتان پی ‌میبرد. اگر سوابق شغلی شما مرتبط با شغل
نوشتن رزومه ممکن است کار دلهره آوری باشد. اگر شما قصد نوشتن رزومه دارید ما میتوانیم در اینجا طبق آخرین تحقیقات انجام شده در این زمینه در موسسات کاری و دانشگاهی، شما را راهنمایی کنیم.
رزوم در حقیقت تاریخچه ی کاری شما یا خلاصه ای از مهارت هایتان نیست. به رزومه تان به این صورت نگاه کنید: این یک آگهی یا تبلیغ است و شما محصول آن هستید. هدف شما این است که مسئول استخدام را متقاعد کنید که چیزی که شما میفروشید را بخرد؛ که باعث میشود شما به یک مصاحبه دست
چطور نمونه یک رزومه حرفه ای را بنویسیم
انسان به طور طبیعی ترجیح می دهد تا وظیفه ای که قابل پیش بینی و ساختارمند است را انجام دهد، تا از سردرگمی و عدم اطمینان جلوگیری کند و به موفقیت در کسب و کار خود دست پیدا کند. وقتی که من درباره برنامه کاری خود فکر می کنم، شخصا احساس می نمایم که بخش رزومه نویسی واقعا فرآیندی بی قاعده و فاقد نظم است.
این فرآیند فقط به معنای نوشتن رزومه حرفه ای نیست. اگر بخواهیم یک تعریف درست و کامل از آن ارائه دهیم، عبارت است ا
همانطور که اشاره شد به سبب اینکه خواندن رزومه
معمولا وقت گیر است و ممکن است متن نامه را طولانی نماید، توصیه می گردد
رزومه را بصورت پیوست ارسال کرده و از نوشتن آن در متن نامه پرهیز گردد.
مدیریت محترم ….
با سلام وعرض خسته نباشید
احتراما به استحضار می رساند عطف به اطلاعیه شماره ….. مورخه …. در باب
موضوع استخدامی، اینجانب ….. فرزند ….. به شماره ملی …. به پیوست ، مشخصات و
سوابق شغلی خود را تقدیم می دارم. امید است تجربیات و ویژگی های اینجانب
از ج
س 
یکی از سوالاتی که برای کارجویان ( به ویژه کارجویان جدید فارغ‌التحصیل ) موجود هست این است که رزومه می بایست دربرگیرنده چه اطلاعاتی باشد . در پی خوا هیم رویت کرد یک رزومه حرفه‌ای بایستی مشتمل بر چه اطلاعاتی باشد . 
داده ها فردی در رزومه 
داده ها فردی معمولاً مشتمل بر اسم و اسم خانوادگی , نشانی , مورخ میلاد و شماره تماس ( گوشی تلفن اثبات و همراه ) می‌گردد . 
در قبل به دلیل رعایت مساله حرفه‌ای از افزودن عکس به رزومه دوری می‌کردند ( چون در صورت جا
۱-یک رزومه کاری و توصیه نامه حرفه‌ای ایجاد کنیدظاهر رزومه و توصیه نامه شما مهم هستند. یک طراحی جذاب می‌تواند نظر استخدام کننده را جلب کند. البته این مسئله بیشتر زمانی اتفاق خواهد افتاد که یک انسان رزومه شما را مطالعه کند!
از یک قالب رزومه حرفه‌ای استفاده کنید
سریعترین راه برای دستیابی به یک رزومه حرفه‌ای که بتواند نظر کارفرمایان را جلب کند، استفاده از یک قالب رزومه حرفه‌ای و متناسب با توصیه نامه است. استفاده از یک قالب رزومه، کار شما را ب
چند روز پیش یک اطلاعیه زده بود که برای جذب نویسنده و مترجم ان هم به صورت دورکاری نیازمند یاری سبز بچه های خلاق و نویسنده هستیم.زودی به این آدرس رزومه خودتان را بفرستید تا بعد از مطالعه بهتون بگیم استخدام شدید یا نشدید.
اطلاعیه یکی از مجلات قوی و پر بار روزنامه های اینترنتی بود که عضوش هستم و همیشه اخبارش را دنبال می کنم.دیدیم خب ما که تقریبا یه وبلاگر هستیم و یه وقت هایی متن های قشنگ هم می نویسیم چرا از این قافله عقب بمانیم.پاشدیم و شروع کردیم
مراحل ثبت رزومه برای قرار گرفتن در سایت و جستجوی کار برای شما:
1-ارسال شماره تماس در قسمت ثبت نظر همین مطلب.
2-تماس همکاران ما با شما از طریق تلگرام
3-ارسال رزومه(در صورت تمایل با پرداخت تعرفه رزومه شما ساخته می شود)
4-پرداخت تعرفه جهت قرار گرفتن نام شما در سایت جهت استخدام کارفرمایان(نام شما در لیست ما ثبت و در صورت یافتن کار مورد نظر جهت انجام مصاحبه با شما تماس گرفته می شود)
تعرفه ساخت رزومه پیشرفته:
فارسی:10000تومان
انگلیسی:20000تومان
تعرفه کاریا
اپلیکیشن اندروید CV Maker Free Resume builder CV Templates 2020 بهتون این امکان و میده که خیلی راحت رزومه خودتون و طراحی کنید . همونطور که میدونید دیگه تقریبا هرجایی که برای گرفتن شغلی اقدام کنید ازتون رزومه میخوان و طراحی رزومه هم کاری طاقت فرساست . این اپلیکیشن با قالب های متنوع خیلی سریع رزومه شما رو تولید میکنه .
ادامه مطلب
توضیحات فایل:
قالب آماده برای رزومه نویس مهندسان با فرمت ورد
در این بسته ۱۰ قالب از بهترین و مرسوم ترین قالب های خام رزومه شغلی و تحصیلی را به شما ارائه کرده ایم که بتوانید به کمک آن راحت تر و سریع تر رزومه خود را بنویسید. در تصویر زیر یک نمونه از آنها را می توانید ببینید.

اگر دانشجو هستید و برای ادامه تحصیل در مقطع بالاتر، نیاز به تهیه رزومه دارید!
اگر فارغ  التحصیل شده و جویای کار هستید و برای پیدا کردن یک شغل مناسب باید در ابتدا رزومه خوبی
نکاتی برای ترجمه رزومه به زبان انگلیسی
یکی از هیجان انگیزترین و ارزشمندترین راه ها برای استفاده از مهارت انگلیسی تان، این است که در شغلی شروع به کار کنید که با زبان انگلیسی سروکار دارد. اگر به دنبال کاری می گردید که در یک کشور انگلیسی زبان باشد یا نیاز باشد که به انگلیسی صحبت کنید، می بایست برای درخواست، یک رزومه (CV) به زبان انگلیسی ارسال کنید. برای ترجمه رزومه تان از زبان رسمی کشور خود به زبان انگلیسی، لازم هست که چند نکته ی مهم را در ذهن خو
جزئیات کمیدر Resume.io ، ما معتقدیم ساخت یک رزومه شایسته شغل باید یک فرایند سریع و ساده باشد. در واقع ، ما همیشه در مورد سیستم های ساختمانی بوده ایم که سریع و کاربردی هستند ، اما به طور مداوم نتایج خوبی کسب می کنیم.همه این موارد در سال 2012 شروع شد ، هنگامی که ما یک برنامه وب کوچک را راه اندازی کردیم که اسناد آنلاین مانند نامه های لغو و رزومه های اساسی را ساخته بود. چند ماه پس از راه اندازی ، ما یک روند عجیب را مشاهده کردیم. اکثر مردم فقط برای ساختن رزو
ما هزینه های سنگینی را برای آموزش خود پرداخت می کنیم به امید آن که بتوانیم با کسب مهارت های بیشتر در آینده شغل مناسبی پیدا کنیم و در یک شرکت خوب به راحتی استخدام شویم.
در صورتی که اوضاع استخدام و شرایط انتخاب رزومه ها برای دعوت به مصاحبه کاری کاملاً تغییر کرده و برای مدیران استخدام شرکت ها اصلاً اهمیتی ندارد که فرد متقاضی کار کجا درس خوانده است و مدرک تحصیلی خود را از کدام دانشگاه یا موسسه آموزشی دریافت کرده است.
پس اگر به دنبال یک رزومه برای
والقلم و ما یسطرون ( و قسم به قلم و آنچه خواهد نگاشت)
و نوشتن و نوشتن و نوشتن...
نوشتن خاطرات ؛ نوشتن کارای روزمره ؛ نوشتن حال و احوال ؛ نوشتن بغض ؛ نوشتن خنده ؛ نوشتنِ پاییز و برگ های زرد ؛ نوشتنِ زمستان و برف ؛ نوشتنِ بهار و هوای بهاری ؛ نوشتن تابستان و هلو ؛ نوشتن عشق بیستون ؛ نوشتن کتاب و زندگی؛ اصلا نوشتن خود زندگی...

و چه لذت عجیب و غریبیست خلق کلمات بر روی کاغذ.
و چه ماناست عشق چندین و چند ساله ی قلم و کاغذ.
عشقی که تاریخ بشریت را رقم زد.
ادامه
رزومه شخصی محمد سعید بلوچی
رزومه شخ
برخی از مشاوره در مورد چگونگی آماده شدن برای آزمون ورودی مدرسه ترجمهمن به تازگی توصیه هایی را برای یک دانش آموز دبیرستانی نوشتم که می پرسید بهترین امتحان ورودی دانشکده مترجمان و مترجمان دانشگاه تریست را چگونه می توانید تهیه کنید. پس از نوشتن جواب من ، فهمیدم که می تواند دیگران را مورد علاقه خود قرار دهد ، بنابراین در اینجا این است:برای امتحان خود تمرینات ترجمه را انجام دهید. اما ، بیشتر ، مطالب زیادی را بخوانید: هم به زبان مادری خود و هم به ز
ما آدما، دو گونه ایم. 
اونایی که رزومه قوی میسازن تا زندگی بهتری داشته باشن. 
اونایی که زندگی میکنن تا فقط رزومه بسازن.
اهمیت رزومه:
-رزومه یه وسیله منحصر به فردِ بازاریابی است. -رزومه مثه یه عکس فوریه که در کمترین زمان، شمارو به کارفرما معرفی میکنه. -شما نمیدونین که کارفرما چقدر مشتاقه که رزومه ی شمارو بخونه. -رزومه خودش یه منبع موثقی از اطلاعات شغلیه. -رزومه انعکاسِ نیاز ارزیابی کنندگان است.
اکثر ماها فکر می کنیم رزومه نویسی کاری ساده و جزئیه
رزومه دکتر رضا بهمنش
۱.دکترای تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی 
۲.دکترای عمومی دام پزشکی 
۳.کاندیدای دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی 
۴.مدیر اداره دامپزشکی شهرستان های مختلف به مدت ده سال
۵.مدیر مرکز رادیولوژی و سونوگرافی آلفا در محله صدر تهران
۶.فعال اجتماعی و سیاسی از سال ۸۲
این که آیا شما یک فارغ التحصیل کالج تازه، یک مدیر چاشنی به دنبال موقعیت جدید و یا یک مترجم آزاد و مایل به فرود اولین مشتریان خود را یک، یک چیز شما باید: یک وب سایت رزومه شخصی بسیار عالی است. به غیر از برجسته کردن مهارت های خود، یک وب سایت شخصی به شما کمک می کند تا متوجه شده و ایستادگی کنید.
وب سایت رزومه شخصی چیست؟
وب سایت رزومه شخصی شما یک نسخه دیجیتالی از رزومه مقاله سنتی است. این نشان می دهد که تحصیلات، مهارت ها و موقعیت های قبلی یا پروژه هایی
جایگاه ترجمه کتاب در رزومه تحصیلی، مصاحبه دکتری و بنیاد نخبگان
تحصیل علم‌ودانش از چیزی که به نظر می‌رسد سخت‌تر است و ارتقا کیفیت نظام ‌آموزش‌عالی دائماً دانشجویان را به چالش می‌کشد تا کارنامه‌ پُر‌وپیمانی پس از فارغ‌التحصیلی داشته باشند. به همین دلیل ترجمه کتاب، دانشجویان را یک سروگردن بالاتر از سایر هم‌دانشگاهی‌ها قرار می‌دهد. این موارد باعث شده تا دانشجویان خوش‌فکر و نوآور به فکر ترجمه یا تألیف کتاب بیافتند تا از این طریق نه ت
۱- تجربه کاری فارغ التحصیلان تازه کاربرای یک تازه فارغ التحصیل بعد از پیدا کردن شغل نوشتن سابقه کاری سخت‌ترین کار ممکن خواهد بود.این افراد نمی‌خواهند به عنوان یک فرد بی تجربه در نظر گرفته شوند به همین علت ممکن است بخواهند درباره شغل‌های پاره وقت و دانشجویی خود توضیحاتی ارائه بدهند.روی مهارت‌هایی تمرکز کنید که می‌توانید آنها را به موقعیت شغلی خود تعمیم دهیدمهارت‌های قابل تعمیم به شغل مورد نظر در کنار تجربیات کارآموزی بهترین مواردی هست
اگر تمایل دارید به عنوان نویسنده در وبلاگ ما فعالیت کنید رزومه خود را به صورت یک نظر برای همین مطلب ارسال کنید.

ارسال لینک مجاز است.
نظر ها تنها به صورت خصوصی قابل ارسال است.
مکاتبات از طریق ایمیل صورت می گیرد، پس ورود ایمیل الزامی است.
از ارسال رزومه کذب جدا خودداری کنید.
در حال حاضر هیچ گونه حقوق مادی نه برای ما و نه برای نویسندگان در نظر گرفته نشده.
داشتن اطلاعاتی ارزشمند و مفید جهت ارائه در مورد رایانه الزامی است.
بعد از ارسال رزومه در ص
رزومه دکتر رضا بهمنش کاندیدای انتخابات شورایاری محله صدر منطقه سه
۱.دکترای تخصصی رادیولوژی و سونوگرافی 
۲.دکترای عمومی دام پزشکی 
۳.کاندیدای دوره نهم و دهم مجلس شورای اسلامی 
۴.مدیر اداره دامپزشکی شهرستان های مختلف به مدت ده سال
۵.مدیر مرکز رادیولوژی و سونوگرافی آلفا در محله صدر تهران
۶.فعال اجتماعی و سیاسی از سال ۸۲
زبان در کره جنوبی
مردم این کشور یک زبان مشترک داشته و تقریباً هفتاد میلیون نفر در سرتاسر جهان به این زبان صحبت می‌کنند. ساختار زبان، گرامر و واژگان آن مشابه زبان ژاپنی بوده و بر حسب طبقه اجتماعی افراد جامعه به گویش‌های متفاوتی صحبت می‌شود، اما به حدی به هم شبیه است که برای فهم آن دچار مشکل نمی‌شوید. مردم کره خود را یک خانواده می‌دانند و به یک زبان یعنی زبان کره‌ای صحبت می‌کنند. جمعیتی بالغ بر 65 میلیون نفر در کره جنوبی و مناطق اطراف آن به ا
برنامه نویسی از جهاتی شبیه مترجمی است.البته نه مترجم های زبان هایی که انسان ها با آن ها صحبت می کنند،بلکه مترجم منطق و مقصود خواسته های انسان؛یعنی برای حل مسائل کاربران ،بایدمنطق درخواست آن ها را به زبان رایانه ترجمه کند و نه دقیقا واژه های ایشان را.
از جهاتی شاید برنامه نویسی به نویسندگی و شاعری شبیه تر باشد تا کار ترجمه!یک نویسنده وقتی توانست مقاله ،داستان و یا مطلبی علمی بنویسد،مترجم های بسیاری می توانند نوشته های او را به زبان های مختلف
خلاصه رزومه:
آریا دکور با دارا بودن گرید B قادر به ارائه بهترین خدمات به شکل زیر می باشد:
ارائه خدمات کامل مربوط به حضور در نمایشگاه به صورت پکیج کامل
مدیریت پروژه از ابتدای طراحی تا زمان تحویل به مشتری
مطالعه و تحقیق،آمایش و پشتیبانی ساخت و تجهیز غرفه، ساخت استندهای نمایش کالا و چیدمان و غرفه آرایی
بهره گیری از اکیپ های اجرایی مجرب و کارآمد جهت تسریع اقدامات عملی
گارانتی اجرای غرفه طبق طرح موافقت شده و تحویل آن در زمان مقرر
تجهیز غرفه شامل:
 دانلود پاورپوینت کسب و کار COVER LETTER رزومه نویسی

دانلود پاورپوینت کسب و کار COVER LETTER رزومه نویسی
 به اطلاعاتی که مشخصا خواسته شده، مستقیماً اشاره کنید.CL باید در یک صفحه باشد.اشاره کنید که چطور می خواهید ادامه پروسه استخدام را دنبال کنید.- من منتظر اطلاع از طرف شما هستم.- من در طی دو هفته بعد با شما تماس خواهم گرفت.مشخصات و ویژگیهای خودتان را در CL منعکس کنید.- شخصیت، انگیزه ها، مهارتهای اجتماعی و ... 

دریافت فایل

⭕️ قدرت زبان بدن در مصاحبه شغلی
✳️در 90 ثانیه اول مصاحبه، مصاحبه کننده از طریق زبان بدن شما خواهد فهمید که آیا شما را استخدام کند یا خیر؟
✅رفتارهای زیر نشان دهنده قدرت زبان بدن شماست:
♦️ظاهر و پوشش بیش از حد غیر رسمی نباشد.
♦️تماس چشمی برقرار نمایید.
♦️مصاحبه کننده به نحوه وارد شدن شما به اتاق توجه خواهد کرد.
♦️درباره شرکتی که برای مصاحبه می روید اطلاعات کسب نمایید.
♦️کیفیت صدای شما منعکس کننده میزان اعتماد به نفس شماست. لبخند را فرام
⭕️ قدرت زبان بدن در مصاحبه شغلی
✳️در 90 ثانیه اول مصاحبه، مصاحبه کننده از طریق زبان بدن شما خواهد فهمید که آیا شما را استخدام کند یا خیر؟
✅رفتارهای زیر نشان دهنده قدرت زبان بدن شماست:
♦️ظاهر و پوشش بیش از حد غیر رسمی نباشد.
♦️تماس چشمی برقرار نمایید.
♦️مصاحبه کننده به نحوه وارد شدن شما به اتاق توجه خواهد کرد.
♦️درباره شرکتی که برای مصاحبه می روید اطلاعات کسب نمایید.
♦️کیفیت صدای شما منعکس کننده میزان اعتماد به نفس شماست. لبخند را فرام
نحوه نوشتن طرح توجیهی را می دانید ؟ طرح توجیهی ( Feasibility Study ) گزارشی است که توجیه پذیری و یا قابل انجام نبودن یک پروژه یا طرح را از ابعاد مختلف نشان می دهد. کسب و کار های نوپا به منظور دریافت مجوز از سازمان ها و دریافت تسهیلات بانکی و یا جذب سرمایه گذار نیازمند آماده سازی و ارائه طرح توجیهی هستند. از آنجایی که سرمایه گذارها و موسسات مختلف تمایلی به سرمایه گذاری بر روی پروزه ها و طرح های ناموفق را ندارند باید در نگارش طرح توجیهی نهایت دقت عمل را د
با روزی هزار تومان پروفایل شخصی و رزومه کاری خودت را به دنیای دیجیتال معرفی کن. رزومه ساز آی نوتی iCV، سرویسی جدید از آی نوتی برای خدمت رسانی به خانواده بزرگ آی نوتی رونمایی خواهد شد.#inoti#icv#آی_نوتی#آی_نوتی_شیراز #رامیار_پارسی_شیراز #مهندس_عباس_اله_دادی

رزومه ساز حرفه ای خود را فقط با ر.زی هزار تومان بسازید.
ترجمه تخصصی فرانسه 
امروزه در جهان زبان فرانسه از اهمیت ویزه ای برخوردار بوده زیرا بیش از 140 میلیون نفر در سراسر جهان به عنوان زبان مادری گویش خواهند کرد .
زبان فرانسه در رتبه بین امللی سازمان ملل متحد رتبه شش را به خود اختصاص داده است لذا فرانسه امروه در تنها در پارسیس و کشور فرانسه یک زبان رسمی و کاری قلمداد خواهد شد .
اما به بیانی دیگر دراین کره خاکی زبان فارسی امروزه چیزی بیش از 200 میلیون گویشور داشته که به عنوان زبان دوم تکلم میکنند منظور
هو
حقوق 9 میلیونی خیلی اغوا کننده بود. برای همین در کسری از ثانیه رزومه را در مقابل پیشنهاد همکاری‌شان فرستادم! البته آن‌ها هم در کسری از ثانیه خیلی با رزومه‌ی من حال کردند و دقیقن فردا صبحش زنگ زدند و قرار مصاحبه گذاشتند. توی همان مصاحبه هم لو دادند که خیلی خوششان آمده، هرچند مثلن گفتند برو تا ما تماس بگیریم! فردایش زنگ زدند که بیا نمونه کار بده ما بین تو و یک نفر دیگر مرددیم! یک ساعت نشده فرمودند از فردا بیا!
فردا پنج‌شنبه بود که رفتم و حقوق

اپیزود اول : چند وقت پیش ، یکی از ایمیل هام ریپلای شد که شما شرایط اولیه ما رو داری و اگه میخوای توو آزمون شرکت کنی به این آی دی تلگرام پیام بده! رفتم چک کردم دیدم نزدیک 4 ماه پیش براشون ایمیل فرستادم ، موضوع ایمیل رو که نگاه کردم دیدم رزومه رو " رزمه" نوشتم :| *

اپیزود دوم: اوایل که رزومه میفرستام، برای هر آدرسی ایمیلی یه پیامِ جداگانه میفرستادم ، الآن دیگه گروهی همه رو جمع میکنم و یکی از ایمیلهای قبلی رو فروارد میکنم برای همه !
اون رو
درسته که دم به دم بر همه دم داره برام اتفاقات فاجعه می افته، و حتی در موردش با هیچکی نمیتونم صحبت کنم، اما
سعی میکنم کارایی کنم که خوشحالم کنه
امروز مثلا
شروع کردم به رزومه نوشتن.
هرچند فقط تا اسم و فامیل خودم و اسم دانشگاه پیش رفتم
اما چون چیزیه که خوشحالم میکنه، یه تیکه دیگه ش رو گذاشتم فردا بنویسم. مثلا رشته ی تحصیلی رو :)) بعد مثلا پسین فردا، لابد عنوان پایان نامه رو :))
بعد به این فکر کردم که احتمالا پسین فرداتر که میرسم به قسمت رزومه ی کاری،
در این مطلب به شما می آموزیم که چگونه زبان رایانه خود را تغییر دهید. این متن را که در منوها و پنجره ها استفاده می شود، تحت تاثیر قرار می دهد. شما می توانید این کار را در هر دو کامپیوتر ویندوز و مک انجام دهید. تغییر زبان پیش فرض رایانه شما زبان برنامه های مرورگر اینترنت شما یا سایر برنامه ها را تغییر نخواهد داد.
ادامه مطلب
پس از بارگیری قالب رزومه و پرداخت هزینه ماهیانه کم ، از نامحدود استفاده می کنید.
ممکن است شما وسوسه شوید که یک الگوی رزومه در آموزش فتوشاپ را به صورت رایگان بارگیری کنید. الگوهای رزومه رایگان زیادی برای PSD بصورت آنلاین وجود دارد. اما اکثر آنها کیفیتی را که در قالب های برتر موجود در Envato Elements پیدا می کنید ندارند.
https://maktabtv.com/15 بهترین عناصر قالب رزومه PSD
وقتی ساخت رزومه خود را شروع می کنید ، هیچ دلیلی برای شروع با یک تخته سنگ خالی وجود ندارد. برای
رزومه کاری (Resume) نوشته ای است که پیشینه سوابق تحصیلی، مهارت های شغلی، تجربیات کاری و مهارت های فرد جویای کار در آن درج می شود. در واقع شرکت ها و بنگاه های مختلف برای استخدام افراد، نیاز به نوعی پیش زمینه دارند تا بتوانند از میان درخواست های موجود مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایند. از این رو نیاز به داشتن رزومه مناسب برای فرد متقاضی کار بسیار ضروری می باشد.
در برخی از کشورها به جای رزومه از عبارت CV که مخفف کلمه Curriculum Vitae استفاده می شود. همچنین کا
برچسب به زبان HTML
برچسب های HTML عناصر HTML هستند که به ما امکان نوشتن یک سند HTML را می دهند.
برچسب ها برای چیست؟
نحوه نوشتن برچسب ها در یک سند HTML
انواع برچسب ها به زبان Html
ویژگی های برچسب
لیست برچسب ها
برچسب ها برای چیست؟
برچسب های HTML به شما امکان می دهد یک ساختار منطقی - سلسله مراتبی بسازید تا نمایش محتوای محتوای متن نمایش داده شده در صفحه مرورگر را سازماندهی کنید.
به عنوان مثال . برچسب ها به ما این امکان را می دهند که یک جمله را به صورت پررنگ یا با ق
⬅️ مثال کاربردی از وب سرویس های سیموتل
✅ قابلیت استفاده از وب سرویس ارسال Caller ID
در بعضی از اتوماسیون ها این قابلیت وجود دارد که با دریافت اطلاعاتی از مشتری سابقه و رزومه ای از مشتری را نمایش دهد. ویپ می‌تواند Caller ID را به عنوان منبعی قابل جستجو در اختیار این سیستم ها قرار دهد به این گونه ای که پس از ایجاد تماس، Caller ID توسط سیستم ویپ به اتوماسیون ارسال می‌گردد و اتوماسیون می‌تواند با جستجوی این شماره در دیتابیس خود رزومه ای که شامل بدهی مکالم
اگر در دبیرستان هستیدسوابق تحصیلی خود را در قسمت بالای رزومه بعد از خلاصه مهارت‌های خود فهرست کنید. با توجه به اینکه تجربه شغلی چندانی ندارید تمرکز خود را روی قسمت تحصیلات بگذارید.اگر در دانشگاه مشغول به تحصیل هستید یا به تازگی فارغ التحصیل شده‌ایددر این مرحله نیز مانند مرحله قبل، همچنان کفه ترازوی تحصیلات شما از تجربه کار‌یتان سنگین‌تراست.بنابراین اگر تا به حال شغل، پروژه یا فعالیت داوطلبانه مرتبط با شغل مورد نظر خود نداشته‌اید، سا
جناب آقای ................. 
باسلام و احترام 
پیرو درج آگهی استخدام آن شرکت در نشریه ................. مورخ
................. جهت همکاری در بخش درخواست کالا در آن شرکت، به پیوست
این نامه مشخصات و سوابق شغلی خود (رزومه) را برای اعلام آمادگی جهت همکاری
تقدیم می‌دارم.
امیدوارم ویژگی‌های اینجانب از جمله تحصیل در رشته اقتصاد بازرگانی،
گذراندن دوره‌های بازاریابی، تسلط کامل به زبان انگلیسی، داشتن مهارت‌های
ارتباطی قوی، اعتماد به نفس بالا، اشتیاق به یادگیری مداوم
از رزومه نویسی تا مصاحبه استخدامی
چطور یک رزومه خوب بنویسیم؟ چگونه یک رزومه خوب طراحی کنیم؟
رزومه خوب چه ویژگیهایی دارد؟
رزومه بد چه ویژگیهایی دارد؟
چه اصولی را باید در نگارش یا طراحی یک رزومه رعایت کنیم؟
فرایند یک مصاحبه استخدامی چگونه است؟
آیا شما هم از شرکت در مصاحبه ی استخدامی دچار استرس می شوید؟
مدیریت استرس را بیاموزیم
مدیریت رفتار و احساسمان را مصاحبه استخدامی بیاموزیم
تا اینجا مهمترین نکاتی را مطرح کردم که همواره در کلاسه
با روزی هزار تومان پروفایل شخصی و رزومه کاری خودت را به دنیای دیجیتال معرفی کن. رزومه ساز آی نوتی iCV، سرویسی جدید از آی نوتی برای خدمت رسانی به خانواده بزرگ آی نوتی رونمایی خواهد شد.#inoti#icv#آی_نوتی#آی_نوتی_شیراز #رامیار_پارسی_شیراز #مهندس_عباس_اله_دادی
از رزومه نویسی تا مصاحبه استخدامی
چطور یک رزومه خوب بنویسیم؟ چگونه یک رزومه خوب طراحی کنیم؟
رزومه خوب چه ویژگیهایی دارد؟
رزومه بد چه ویژگیهایی دارد؟
چه اصولی را باید در نگارش یا طراحی یک رزومه رعایت کنیم؟
فرایند یک مصاحبه استخدامی چگونه است؟
آیا شما هم از شرکت در مصاحبه ی استخدامی دچار استرس می شوید؟
مدیریت استرس را بیاموزیم
مدیریت رفتار و احساسمان را مصاحبه استخدامی بیاموزیم
تا اینجا مهمترین نکاتی را مطرح کردم که همواره در کلاسه
نحوه درست کردن ساندویچ زبان مکزیکی غذایی لذیذ و عالی
آماده سازی و پخت ساندویچ زبان مکزیکی : 142 دقیقه
مواد لازم جهت تهیه ساندویچ زبان مکزیکی :زبان گوساله 500 گرمپیاز متوسط 2 عدد
نمک و فلفل به میزان لازمبرگ بو 2 عددساقه کرفس 2 عدد
روغن کانولا 3 قاشق غذا خوریلوبیا قرمز کنسروی 3 قاشق غذا خوریفلفل هالوپینو خرد شده 1 عدد
آواکادو رسیده 2 عدد

ادامه مطلب

با نحوه صحیح نوشتن چک صیاد آشنا شویم
همه ما با مزیت های دسته چک بانکی چون عدم حمل مقادیر زیاد پول، پرداخت پول در آینده و ... آشنا هستیم
و با دسته چک صیاد در مطالب قبلی بیشتر آشنا شدیم.

در این مطلب نیز قصد داریم تا نکاتی را در مورد نحوه صحیح نوشتن چک صیاد بیان نماییم.
زیرا نوشتن چک نکاتی دارد که بدون رعایت نکردن آن ها به احتمال زیاد دچار دردسرهایی خواهید شد
و برابر قانون مجازات هایی نیز در انتظارتان خواهد بود.

در نتیجه بایستی با نحوه صحیح نو
نفوذ زبان انگلیسی شده است در حال رشد برای چندین دهه به عنوان یک نتیجه از جهانی شدن تجارت و فن آوری, تحت سلطه قدرت های عمده صحبت انگلیسی, انگلستان و ایالات متحده به طور خاص. نوشتن در ۱۹۸۹ ، موریس پرگمر ، [10] این وضعیت را در این شرایط تداعی:
ادامه مطلب
دانلود کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی

دانلود فایل

آموزش فارسی پوکر pdf :: یوسافتdownloadusofts.blog.ir › tag › آموزش فارسی پوکر pdfدانلود رایگان کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی. دانلود کتاب آموزش پوکر به ... شامل دو کتاب حرفه ای اموزش پوکر که به زبان فارسی ترجمه شده اند. تعداد صفحات:205 ...
دانلود رایگان کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی :: یوسافتdownloadusofts.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-آموزش-پوکر-به-زبان-...دانلود کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی فرمت
دانلود رایگان کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی

دانلود فایل

آموزش فارسی پوکر pdf :: یوسافتdownloadusofts.blog.ir › tag › آموزش فارسی پوکر pdfدانلود رایگان کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی. دانلود کتاب آموزش پوکر به ... شامل دو کتاب حرفه ای اموزش پوکر که به زبان فارسی ترجمه شده اند. تعداد صفحات:205 ...
دانلود رایگان کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی :: یوسافتdownloadusofts.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-آموزش-پوکر-به-زبان-...دانلود کتاب آموزش پوکر به زبان ف
مردی یه ساندویچ برای دوتا پسر کوچیکش گرفت؛گذاشت روی میز، به اولی گفت: "تو نصف کن!"و به دومی گفت:  "و تو انتخاب کن!"
مات و مبهوت نحوه ی تربیت وعدالت این مرد شدم!!یعنی اگه اولى یه وقت عمدا نامساوى نصف کنه، دومى حق داشته باشه که اول انتخاب کنه!
این جوری عدالت رو یاد بچه هامون بدیم، نه با شعار عدالتخواهی!
زبان عمل بهترین روش تربیت بچه هاست...
با پیشرفت اینترنت نوشتن مطالب به یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغاتی وب سایت شما تبدیل شده است. یکی از بهترین راه های انتشار وب سایت شما نوشتن مقاله در مورد محصولات یا خدمات خود است. در حالی که می توانید مقالاتی در مورد وب سایت خود بنویسید ، ممکن است وقت لازم برای انجام همه …The post 5 نکته در مورد نحوه انتخاب خدمات نوشتن مقاله appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3aOk40R
مشاهده مطلب در کانال
برای واژهٔ نویسنده سه مفهۊم مجزا در زبان گیلکی به شکل زیر وجود دارد:۱- نیویشتن‌کس: کسی که توانایی ؤ قابلیت نوشتن را دارد:مثال: حسن‌ئه نیویشتن‌کس نیه هنده وا خؤر بنویسی.تؤضیح: حسن آدمی نیست که کار نوشتن را انجام دهد، حسن آدم نوشتن نیست، حسن بنویس نیست.۲- بنویشته‌کس: کسی که نوشته‌ای را نوشته است.مثال: ای متن ٚبنویشته‌کس' نشناسم.تؤضیح: نویسنده‌‌ی این متن را نمی‌شناسم، ما درمؤرد همان متن مشخص خبر می دهیم ؤ ممکن است کار نویسندگی توسط فرد مذکو
از اولین قدم در مسیر کاریابی و استخدام یعنی نوشتن رزومه برای استخدام سریع و آسان تا روز حضور در مصاحبه کاری و آزمون های استخدامی شرکت و در نهایت استخدام و شروع به کار در آن مجموعه، با دقت تمام رفتار کنید و از هر اشتباه کوچک و بزرگی اجتناب کنید، چرا که مدیر استخدام شرکت و کارفرما از کوچکترین اشتباه شما نخواهد گذشت و به راحتی شما را حذف خواهد کرد.

ادامه مطلب
دانستن اصول گرامری هر زبانی برای فراگیری و استفاده از آن زبان، علاوه بر دانستن لغات و مفاهیم دیگر، امری حیاتی است ولی این یادگیری نباید صرفا به حفظ کردن این قواعد شود و قواعد باید در کنار مکالمه و خواندن یادگرفته شود و کاربرد هر کدام مشخص و ماموس شود.
درسیر تحولات روش تدریس زبان انگلیسی، در برخی زمان ها تدریس گرامر به صورت مجزا ، کاملا از آموزش زبان حذف گردید. بعد ها ثابت شد که نه تنها می بایست بر قوانین زبان مسلط بود، بلکه باید به نحوه کنار ه
ترجمه تخصصی ژاپنی 
زبان ژاپنی در ایران به دلیل اینکه جزئ زبان های خاص و همزمان پر تقاضا هست قابل اهمیت می باشد , زبان ژاپنی ریشه پیوندی دارد و از زبان های آهنگین به حساب می آید اکثر وازگان در زبان ژاپنی به حروف واکه ختم می شود , تعداد کل واکه ها در زبان ژاپنی 5 می باشد و همین چند هجایی در زبان ژاپنی بوده که این زبان را سخت و مشکل کرده است .
در ایران زبان ژاپنی در دارالترجمه ژاپنی پارسیس قابل انجام است چرا میگوییم دارالترجمه ژاپنی زیرا در دفتر ترج
زبان ترکی استانبولی که با نام‌های تورکیش
تورکجه (Turkish Türkçe) یا ترکی ترکیه (Türkiye Türkçesi) نیز شناخته
می‌شود، یکی از اعضای زبان ترکی بوده که خود زبان ترکی زیرشاخه‌ای از
زبان‌های آلتایی می‌باشد. زبان آلتایی یک خانواده‌ی زبان گسترده شاملِ
زبان‌های ترکی، مغولی، تونگورزی و قسمتی از زبان کره‌ای است که گستره‌ی از
سیبری تا آسیای شرقی کشیده شده است.
ادامه مطلب
دانلود رایگان کتاب آموزش پوکر

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی :: یوسافتdownloadusofts.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-آموزش-پوکر-به-زبان-...دانلود کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی فرمت پی دی اف
دانلود رایگان کتاب آموزش پوکر

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی :: یوسافتdownloadusofts.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-آموزش-پوکر-به-زبان-...دانلود کتاب آموزش پوکر به زبان فارسی فرمت پی دی اف ز
امروز اولین روز سال 2020 هست و سال جدید به همه تبریک میگم.امیدوارم سال 2020 برای خودم و همه سال خیلی خوبی باشه و پر از اتفاق های خوب باشه

در راستا کارهای گرفتن اقامت برای آلمان برای ویزای جستجوی کار، شروع کردم برای شرکت های مختلف رزومه فرستادن، و خدارو شکر یکی از شرکت ها برای من وقت مصاحبه تلفنی در نظر گرفت.مصاحبه تلفنی قرار بود با مدیر نیروی انسانی باشه ولی مصاحبه من با مدیر فنی برنامه نویسی بود، من کلی تمرین کرده بودم برای مصحابه با مدیر نیرو
مفاهیم اولیه  :
در اولین بخش از آموزش HTML در رابطه با مفاهیم ابتدایی همچون مفهوم Tag،
نحوه نوشتن المان‌های اچ تی ام ال صحبت خواهیم کرد و در نهایت شما خواهید توانست تا
با کمک آموخته‌های خود ، یک صفحه وب ساده و ابتدایی را ایجاد کنید
طراحی وب را اگر درست و اصولی شروع کنید ، می‌توانید طی مدت کوتاهی با تلاش و پشتکار و انگیزه ،
تبدیل به طراح وب شوید .
پس اگر جزو افراد علاقمند به یادگیری هستید و اطلاعاتی در این زمینه ندارید یا تازه شروع کرده‌اید ،
آمو
آموزش زبان بدن
نام محصول : دوره جامع آموزش زبان بدن
نوع محصول : فایل های تصویری MP4 – به صورت فایل دانلودی
این محصول شامل۲۵ قسمت (۱۰ ساعت آموزش ویدئویی) به صورت تصویری استودیویی با بهترین کیفیت می باشد.
حجم کل فایل های دانلودی: ۲٫۸۶GB در ۲۵ فایل مجزا
حجم هر قسمت به صورت میانگین: ۱۲۰ مگابایت می باشد
فرمت فایل تصویری: Mp4 با کیفیت بالا – قابل پخش در پلیرها و دستگاه های خانگی
در این پکیج، با چه سرفصل هایی آشنا می شوید:
قست اول:
معرفی دوره آموزش زبان بدن
نوشتن رزومه انگلیسی و CV کارمند بانک و رییس شعبه
بانکداران
(کارمند بانک ، رییس شعبه ) به مشتریان بانک (به انگلیسی Client) کمک می
کنند تا پول خود را مدیریت و ریسک نگهداری آن را کم کنند.
مهارت هایی که می توان در رزومه های انگلیسی متخصصان بانک وارد کرد می تواند شامل موارد زیر باشد.
پردازش حساب های جدید
کمک به مشتریان در انتخاب حساب و خدمات مالی خود
تکنیک های فروش محصولات و خدمات بانکی
افرادی که به قصد مهاجرت و یا کار در زمینه های تخصصی بانکداری به زبا
زبان اشاره
نظام قراردادیِ خاص منظم وپیشرفتهٔ زبانی است که برای انتقال معنا،به‌جای الگوهای صوتی یا نوشتاری در زبان، از الگوهای علائم دیداری (ترکیب هم‌زمانِ شکل، جهتوحرکت دستان، بازوها یا بدن و حالات صورت برای بیان سلیس افکار گوینده) در یک کلمه اشاره استفاده می‌کند.این نوع زبان اشاره ممکن است متنوع باشد؛ اما امروزه یک زبان اشارهٔ بین‌المللی در سطح جهان قرارداد شده‌است که البته در هر منطقه، عناصر بومیِ زبان نیز به آن افزوده می‌شود.
طرز تهیه ساندویچ زبان مکزیکی 
نحوه درست کردن ساندویچ زبان مکزیکی غذایی لذیذ و عالی
آماده سازی و پخت ساندویچ زبان مکزیکی : 142 دقیقه
مواد لازم جهت تهیه ساندویچ زبان مکزیکی :

زبان گوساله
500 گرم

پیاز متوسط
2 عدد

نمک و فلفل
به میزان لازم

برگ مو
2 عدد

ساقه کرفس
2 عدد

روغن کانولا
3 قاشق غذا خوری

لوبیا قرمز کنسروی
3 قاشق غذا خوری

فلفل هالوپینو خرد شده
1 عدد

آواکادو رسیده
2 عدد

پنیر لیقوان یا پنیر مکزیکی
150 گرم

گوجه فرنگی برش حلقه ای
2 عدد

کاهو
به م
وقفه 4 ساله ای که با رفتن به دانشگاه آغاز شد سرآغاز جدایی من و نوشتن بود!...
می شد تعادل ایجاد کرد، می شد چند بعدی تر بود، می شد خیلی از اتفاقات همزمان با رفتن به دانشگاه شکل بگیرد، خواندن، نوشتن، موسیقی، زبان، مهارت های سخت و نرم و... که البته ایمان دارم هنوز هم دیر نشده و می شود این معادله ی نه چندان پیچیده ی توازن در زندگی را حل کرد... می خواهم بنویسم پس از چهارسال دوری از قلم، وبلاگ، دفترچه ای که مدت ها خاک خورد... نوشتن باعث می شود تو هرروز سعی کن
در سال 2010، تفسیر من از یک وبسایت حرفه ای را درک کردم و در سال های مداخله ای این تفسیر را به طور قابل توجهی تکامل یافته بودم. من خدمات رقیب بالقوه، خدمات وب مانند رزومه (یا CV) یا نمایه حرفه ای یا به سادگی یک وب سایت شخصی را تحلیل کرده ام. علاوه بر این، من همیشه با استفاده از قابلیت های جدید یا ابزار برای وب سایت حرفه ای می آیم. و در اینجا مفهوم اصلی من یک وب سایت حرفه ای است.
یک وب سایت حرفه ای می تواند ترکیبی از "رزومه چند بعدی"، "وب سایت شخصی" و "هویت
این فرم ساختگی می باشد، برای شرکت های خصوصی، بنگاه ها و حتی مغازه ها که قصد گرفتن اطلاعات ، همکاری و استخدام افراد را دارند همچنین برای مراکز و وب سایت های کاریابی برای کسب اطلاعات کاربران و در خواست کنندگان آگهی های استخدامی و تهیه یک رزومه کامل جهت معرفی به نهادها و شرکت های مختلف کاربرد دارد.

فرم استخدام مخصوص شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی شامل ۱۰ بخش مجزا و تفکیک شده و طراحی شده به صورت استاندارد در یک برگ پشت و روی سایز A4 می باشد.
* (
 بوی بد عفونت رو خوب میشه شناخت
امان از وقتی که این بو از قلب کسی بلند بشه. گاهی چشمها داد میزنن که قلب طرف بیماره و گاهی زبان و گاهی حتی این عفونت به قلم میکشه مثل نوشتن مطالب آنچنانی و رمانها و داستانهای اینچنینی.
خدایا! قلب و زبان و گوش و قلم و دست مارو پاک کن!
۰/۷ = Point seven OR Zero point seven
۰/۹ = Point six OR Zero point six
۳/۹ =  three point nine
۱۲/۳۱ = Twelve point nine three OR Twelve point thirty-One
۵۲/۳۶۴ = Fifty-two point three six four
حتماً ببینید: ۵ فیلم رایگان از نحوه تلفظ و نوشتن اعداد انگلیسی که باید بلد باشید
در سایر مواردی که در آن،قبل از اعشار،عدد صفر وجود ندارد،در هر دو نوع انگلیسی، به طور یکسان خوانده می شوند:
۲/۹۵ = two point nine five (دو ممیز نود و پنج صدم)
۹۵/۱ = ninety-five point one (نود و نه ممیز سه دهم)
۳۳/۷۵ = thirty-three point seven five (سیزده ممیز هفتاد و پنج صدم)
۳/۳۷۵ = three po
طراحی سایت بر اساس تکنولوژی و زبان های مختلفی انجام می شود.اگر شما به یک وب سایت جهت معرفی و فروش محصولات و خدمات خود نیاز دارید، زبان برنامه نویسی وب سایت برای شما اهمیت چندانی پیدا نمی کند.بلکه نحوه کد نویسی و بهینه سازی وب سایت از نظر سئو بسیار مهمتر است.
ادامه مطلب:
برنامه نویسی چیست ؟
به زبان خیلی ساده،‌ برنامه نویسی عبارت است از نوشتن دستوراتی که یک سیستم مثل کامپیوتر آن‌ها را متوجه شده و دستورات ما را یکی پس از دیگری اجرا می کند. حال، یک زبان برنامه نویسی لغات، دستورات و قوانینی را در اختیار ما به عنوان یک برنامه نویس قرار می‌دهد که از آن طریق می‌توانیم با کامپیوترها و سیستم‌های کامپیوتری صحبت کنیم (دقیقاً به همان صورت که ما از واژگان زبان شیرین فارسی برای ارتباط با یکدیگر استفاده می‌کنیم و حرف ه
زبان آلمانی جزء سه زبان مهم در دنیا به شمار می آید که متقاضی بسیار زیادی در کشور ایران دارد .
 بعد از 23 سال تلاش بی وقفه و مستمر در امر آموزش زبان های خارجی باید بگوییم دنیای زبان المانی کمی با سایر زبان ها متفاوت است اما مشکلاتش مانند سایر زبان های خارجی است .
بسیاری از افراد به دنبال این هستند که زبان آلمانی را در مدت زمان کوتاه بیاموزند . موسسه دنیای زبان در امر تدریس خصوصی زبان آلمانی صدر نشین است .
زبان آلمانی با دو لهجه آلمانی و اتریشی گوی
از اتاق به خانه به ساختمان به کوچه به محله به کوه به شهر به کشور و در نهایت به دنیا می رسم
چگونه با همین بلاگ و نوشتن و نوشتن و گفتن
ما بیشماریم ما(انسان هایی که نگران طبیعت و زباله های تفکیک نشده و نحوه جمع‌آوری زباله و......) نگرانیم پس تلاش می کنیم هر چند که شاید دور از انتظار باشد اما باید تلاشمان را بکنیم.
آموزش زبان انگلیسی کودکان
بسیاری از والدین دوست دارند فرزندان خود را به زبان انگلیسی در خانه آموزش دهند، اما نمی دانند چگونه شروع کنند. برای پیدا کردن نحوه ی آموزش زبان انگلیسی به کودکان در منزل پیشنهادات ما را حتما بخوانید!
چگونه می توانم آموزش زبان انگلیسی به فرزندانم را از ابتدا در خانه شروع کنم؟مهم نیست که زبان انگلیسی والدین کامل باشد یا نه. مهمترین چیز این است که شما علاقه مند هستید و فرزندانتان را تشویق می کنید.
کودک شما علاقه شما به
راستش فکر نمیکردم نوشتن اونم برای اولین بار انقدر سخت باشه اما مثل اینکه هست...
واقعیتش دو سال پیش وبلاگ یک نفر و خوندم و عاشقش شدم.خب قطعا الان میتونین حدس بزنین که من یک دخترم...و بله هستم!
خب داشتم میگفتم که عاشق یک نفر شدم که تا حالا از نزدیک ندیدمش...بگذریم از اینکه بهش گفتم و نشد و من هنوزهم عاشقشم...
اون باعث شد من عاشق نوشتن بشم و الان دلیل اینکه این وبلاگ رو باز کردم اونه...
و البته تنهایی و فشار زندگی و حرف هایی که روی قلبم تلمبار شده هم بی ت
آموزش فرمول نویسی و تایپ ریاضی در مایکروسافت ورد word با کمک بخش Equation ورد و نرم افزار تایپ فرمول ریاضی Math Type. این آموزش شما را استاد فرمول نویسی می کند.

یکی از مسائلی که اغلب برای دانشجویان رشته ریاضی و علوم پایه پیش می آید، نحوه نوشتن فرمول های ریاضی که اغلب بسیار طولانی و عجیب غریب هستند در ورد می باشد. این دسته از افراد برای نوشتن مقالات و پایانامه های علمی لازم است فرمول های ریاضی بسیار زیادی را تایپ نمایند. حتی اساتید و معلم ها هم برای طرح
آگهی استخدام رایگان 99 【تمام استانها】

لینک مشاهده :

https://sites.google.com/site/dabiramoz9/ad-free-employment-99

آگهی استخدام | - شرکت مادر تخصصی توسعه و تجهیز
آگهی استخدام. مقدمه. با حمد و سپاس به درگاه ایزد منان، در راستای تامین سرمایه انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز و فراهم نمودن شرایط مناسب و متناسب برای داوطلبان ...

درج رایگان آگهی استخدام و جذب نیرو کار
درج رایگان آگهی استخدام و جذب نیرو کار. ... توجه توجه. کاربر گرامی جهت ثبت آگهی در سایت ثبت نام و سپس آگهی
آموزش زبان انگلیسی در وبسایت خود آموز زبان اگر شما هم دنبال آموزش های رایگان آموزش زبان انگلیسی  هستید میتونید به وبسایت خود آموز زبان مراجعه کنید آموزش زبان انگلیسی در وبسایت خود آموز زبان دارای ویژگی های منحصر به فردیست که در ادامه قصد داریم این ویژگی های را برای شما بیان کنیم :
آموزش زبان انگلیسی رایگان 
فیلم های آموزشی زبان انگلیسی کاملا رایگان 
آموزش زبان بصورت کاملا رایگان 

ترجمه تخصصی عربی 
امروزه زبان عربی نیز نگاه تخصصی می طلبد , زبان عربی یکی از پر تکلم ترین زبان های دنیا به حساب می آید , زبان عربی از شاخه های پیوندی زبان آفریقایی آسیایی است و به زبان عبری و آرامی نیز شبیه بوده لذا از هم خانواده های زبان های عبری و آرامی است .
زبان عربی بر همه زبان های جهان تاثیر مستقیم گذاشته است به گونه ای که امروزه  جایگاه این زبان بین 6 زبان رسمی جهان است در این بین نام زبان فاسی به چشم نمیخورد اما بدانید زبان عربی بیشترین ت
نمایشگاه کار چیست؟نمایشگاه کار، رویدادی است که در آن سازمانها با موقعیتهای شغلی خود حاضر شده و فرصت می یابند تا با تعداد زیادی از کارجویان ملاقات کرده و در یک فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر اقدام نمایند.ویژگی ها :
استخدام در معتبرترین سازمانهای ایران
امکان ملاقات حضوری و گفتگو با مدیران جذب و استخدام
آشنایی با فرهنگ سازمانی شرکتهای معتبر
شرکت در کارگاههای آموزشی کاربردی بصورت رایگان
آمارهایی از 13 دوره برگزاری نمایشگاه کار
1- حضور
نمایشگاه کار چیست؟نمایشگاه کار، رویدادی است که در آن سازمانها با موقعیتهای شغلی خود حاضر شده و فرصت می یابند تا با تعداد زیادی از کارجویان ملاقات کرده و در یک فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر اقدام نمایند.ویژگی ها :
استخدام در معتبرترین سازمانهای ایران
امکان ملاقات حضوری و گفتگو با مدیران جذب و استخدام
آشنایی با فرهنگ سازمانی شرکتهای معتبر
شرکت در کارگاههای آموزشی کاربردی بصورت رایگان
آمارهایی از 13 دوره برگزاری نمایشگاه کار
1- حضور
دوستان سلام (به ویژه دوازدهمی ها!)

همونطور که می دونید یکی از بخش های #آزمون_نهایی پایه دوازدهم در بخش نوشتاری، نوشتن یک پاراگراف به زبان انگلیسی است. به همین دلیل یک جزوه جمع و جور در مورد نحوه نوشتن یک پاراگراف خوب رو براتون آماده کردم که در اون نمونه پاراگراف های کتاب درسی، کتاب کار و آزمون های نهایی سال های گذشته رو آوردم.

امیدوارم همیشه موفق باشید

دانلود جزوه پاراگراف نویسی
تا حالا سه بار زدم وبلاگمو حذف کردم
ولی میدونی؟
نمیشه بدون نوشتن سر کرد.
همین که عادت کنی به نوشتن دیگه غیر ممکنه بتونی ازش دست بکشی...
اونم منی که با نوشتن آرامش میگیرم!
خلاصه این شد که دوباره وبلاگ به پا کردم برا دل خودم.
پس
سلام
شنیده‌ای که می‌گویند می‌خواهی مغزت را و ذهنت را تقویت کنی کتاب بخوان؟ و یا فلان بازی فکری را بازی کن؟ و معما یا جدول حل کن؟ و یا اینکه زبان دوم، یا سوم یاد بگیر؟
این بار از من بشنوید، که نوشتن هم یک نوع ورزش است، ورزشی برای مغز و ذهن. نوشتن بخش های متعددی از مغز را درگیر می‌کند و نوعی نرمش شناختی به حساب می آید. پس با نوشتن مغز خود را پرورش دهید و سرعت پیر شدن مغزتان را کم کنید. و اگر با خودکار باشد که چه بهتر، چون قلم به خاطر سرعت کمتری که نسبت
این پست رو باید همون دوشنبه که آزمون فنی و مهندسی بود مینوشم اما از بس سطح استرس این روزهام بالاست (بعدا میگم چرا) الان یهو وسط ویرایش یه کتاب، وقت کردم بنویسم.
من حائز سهیمه یا جایزه شهید تهرانی مقدم از بنیاد ملی نخبگان شدم و میتونم در شرکت های دانش بنیان شروع به کار کنم. از طرفی برای اینکه این وسط اپلای، یهو نشه برم، در inre هم ثبت نام کردم که آزمون جذب برای شرکت های خصوصی و دانش بنیان هستش.
کلا این ازمون رو جدی نگرفته بودم اما خواستم تا انتها پا
نحوۀ نوشتن رزومه
قبل از اینکه پیش‎نویس رزومه‎تان را بنویسید، بخش ارجاع را به دقت بخوانید تا دربارۀ ملزومات خاص شغلی که قرار است انجام دهید، اطلاعات کافی داشته باشید. مهم اینست که نامۀ درخواست و رزومه را دربارۀ شغل مزبور بنویسید و در آن بر قابلیت‎ها و هر تجربۀ مرتبط با شغل تأکید نمایید.
بایدها و نبایدها
در اینجا به چند نکتۀ کلی اشاره می‎کنیم که باید در تنظیم یک رزومه آنها را لحاظ کنید.
باید:
روزمه‎ تان خلاصه و کوتاه باشد: لازم نیست دربارۀ ت
در این مقاله قصد داریم به بررسی مدرک زبان آلمانی بپردازیم. در صورتی که قصد تحصیل در آلمان را داشته باشید یکی از دغدغه شما نحوه اخذ مدرک آلمانی معتبر خواهد بود. ما در این مقاله شما را راهنمایی می کنیم تا اطلاعات دقیق تری درباه این موضوع داشته باشید.
ادامه مطلب
درک ما از برنامه نویسی چیست؟
اصلا برنامه نویسی چیست؟
به زبان خیلی ساده،‌ برنامه نویسی عبارت است از نوشتن دستوراتی که یک سیستم -مثل کامپیوتر- آن‌ها را متوجه شده و دستورات ما را یکی پس از دیگری اجرا می کند. حال، یک زبان برنامه نویسی لغات، دستورات و قوانینی را در اختیار ما به عنوان یک برنامه نویس قرار می‌دهد که از آن طریق می‌توانیم با کامپیوترها و سیستم‌های کامپیوتری صحبت کنیم (دقیقاً به همان صورت که ما از واژگان زبان شیرین فارسی برای ارتباط
ی‌توان گفت
که پرگویش‌ترین زبان دنیا عربی است زبانی که یکی از شش زبان سازکان مملل
متحد نیز محسوب می‌شود. آثار ادبی و تاریخی زیادی به زبان عربی در دنیا
وجود دارد و یکی از زبان‌هایی است که آن را بیشتر با اشعار می‌شناسند. این
زبان بنا به دلایل مختلفی بر زبان‌های دیگر تاثیر گذاشته و برخی از کلمات
آن در این زبان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، زبان‌هایی مانند ترکی، اردو و
به صورت کلی زبان‌های جهان اسلام.
ادامه مطلب
درک ما از برنامه نویسی چیست؟
اصلا برنامه نویسی چیست؟
به زبان خیلی ساده،‌ برنامه نویسی عبارت است از نوشتن دستوراتی که یک سیستم -مثل کامپیوتر- آن‌ها را متوجه شده و دستورات ما را یکی پس از دیگری اجرا می کند. حال، یک زبان برنامه نویسی لغات، دستورات و قوانینی را در اختیار ما به عنوان یک برنامه نویس قرار می‌دهد که از آن طریق می‌توانیم با کامپیوترها و سیستم‌های کامپیوتری صحبت کنیم (دقیقاً به همان صورت که ما از واژگان زبان شیرین فارسی برای ارتباط
چگونه می توان از علاقه یک مرد به خودمان آگاه شویم؟ به دقت او را زیر نظر بگیرید تا بتوانید بفهمید آیا او از شما خوش‌اش می‌آید یا خیر. همه‌چیز همان‌جا است، در زبان بدن و نحوه‌ واکنش فیزیکی او. در این‌جا 18 نشانه برای رمزگشایی زبان بدن مردان که نشان دهنده عشق آنهاست آورده شده است.
ادامه مطلب
ادعای بهترین آموزشگاه زبان بودن، بسیار سخت و پرمسئولیت است. اما ما این را ثابت کرده ایم! در آموزشگاه زبان سخن برتر (موسسه فرهنگی هنری سرای اندیشه آسمان) شما هیچ هزینه ای در ابتدا پرداخت نمی کنید. در آموزشگاه زبان ما، شما پس از پایان دوره در صورت رضایت از کلاس زبان می توانید شهریه خود را پرداخت نمایید. این اثباتیست بر ادعای ما که آموزشگاه زبان سخن برتر، بهترین آموزشگاه زبان تهران است.
همانگونه که می دانیم یکی از زیباترین و پر احساس ترین زبان ها در دنیا، زبان فرانسه است.
بسیاری از کشورها به زبان فرانسه صحبت می کنند.
دوره های آموزش زبان فرانسه  در موسسه زبان رادتایم بصورت کلاسهای ترمیک عادی، ترمیک فشرده و خصوصی از سطح مبتدی تا پیشرفته در ۲۰ترم ۱۵ جلسه ای  برگزار می گردد.
اهداف آموزش این زبان و آزمونها
آموزش همزمان مهارتهای گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن زبان فرانسه از سطح مبتدی تا پیشرفته.
آموزش کاربردی زبان فرانسه ویژه
این مطلب برای دوستانی است که قصد دارند یک زبان را بهتر بیاموزند. عمیق، دقیق، با جزئیات کامل. روشی بسیار سخت، با مشقت لیکن تضمینی که می تواند به شما برای بهبود دانش زبان خارجه جدید خود کمک کند. در دوره ای هستیم که بسیاری جویای کوتاه ترین راه ممکن برای رسیدن به اهداف خود هستند لیکن گاهی برخی از مسائل را قربانی رسیدن به هدف خود می کنند. همینطور که در "به هزار و یک دلیل زبان خود را با شنیدن تقویت نمائید اما...!" به صورت مخصر درباره مهارت شنیداری توضی
افراد متخصص ودارای فن را همه جا پذیرا هستندکانادا نیز این افراد را میپذیرد اگر دارای فنی هستید وبه توانایی خود ایمان دارید میتوانید برای اقامت در این کشور اقدام کنید

مهاجرت نیروی متخصص
برنامه جدید Express Entry و مراحل مهاجرت به کانادا از طریق این برنامه:
در این سیستم متقاضیان باید اطلاعات خود را در یک سیستم الکترونیک آنلاین وارد کنند که به آنExpression of Interest گویند. ظرف ۳۰ روز از این تاریخ نیز باید رزومه متقاضی در سیستم بانک اشتغال سازمان منابع انس
برای اطلاع از قیمت و خرید با تخفیف از انتشارات زبان مهر روی اینجا کلیک کنید.
crack ielts in a flash writing structure and vocabulary booster
کتاب crack ielts in a flash writing structure and vocabulary booster یک کتاب 220 صفحه‌ای است که هدف از تألیف آن تقویت سه عنصر مهم یادگیری زبان انگلیسی است. این سه عنصر عبارتند از نوشتار، ساختار دستوری و یادگیری لغات. زبان‌آموزی که تسلط کافی بر هر سه این‌ها داشته باشد، که از بخش‌های کلیدی یادگیری زبان نیز هستند، می‌تواند در زمینه نوشتن مقاله به زبان انگلیسی
زبان Quenya یکی از زبان های فانتزی و ساخته ذهن تالکین است که طرفداران زیادی دارد. این زبان یکی از دو زبان تقریبا کامل اِلفی را تشکیل میدهد. در این بخش مقدمه و معرفی زبان Quenya با زبان انگلیسی برای شما عزیزان فراهم شده است. در ادامه بخش های دیگر نیز قرار خواهند گرفت.
دریافتحجم: 750 کیلوبایت
کسی که معماری خوانده، چه ضرورتی به دانستن پزشکی؟ ندانستن فلسفه برای مهندس عمران عیب نیست. یک معلم چرا هتل‌داری بداند؟ شیمی به چه کار جامعه‌شناس می‌آید؟ پرستار را چه نیازی به دانستن فیزیک؟ خیاط اگر نجوم نداند، باز هم لباس‌هایش بر تن مشتری خواهد نشست. 
اما همان معمار و پزشک و فلسفه‌دان و مهندس‌ عمران و معلم و هتل‌دار و خیاط و پرستار و منجم و دانش‌آموختکان شیمی و فیزیک، همگی محتاج‌اند به فنِ «خوب نویسی».
چه آنگاه ‌که میخواهند پایان‌نام
روشن شدن هر مفهوم، قبل از هر چیزی برای درک صحیح آن مفهوم می تواند کمک کند. سواد رسانه ای مشتکل از دو عبارت است: «سواد» و «رسانه».برگردیم به دوران کودکی و روزهای اول مدرسه، زمانی که به مدرسه می رفتیم تا «خواندن و نوشتن» را یاد بگیریم و دیگر «بی سواد» نباشیم. در مدرسه ابتدا حروف الفبا را یاد می گرفتیم؛ یعنی نسبت به شکل حروف، صدای آنها و نحوه نوشتن آنها «دانش» پیدا می کردیم. سپس «مهارت» کنار هم گذاشتن حروف و خواندن و هجّی کردن کلمات را یاد می گرف
‍ 

⚡️ همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید عبارت «اجه اوشون» ترجمه تحت اللفظی «عنهم» (معادل فارسی: از آنها) می‌باشد که در متون قدیمی گیلکی به ثبت رسیده است. در این مورد ذکر دو نکته مفید به نظر می‌رسد:
نکتهٔ اول: ترتیب این عبارت تحت اللفظی بر اساس دستور زبان گیلکی به صورت «اوشون اجه» می‌باشد که در گویش‌های امروزی به صورت‌های «وشۊن أجه»، «اۊشؤن أجی»، «اۊشان أجأ» تلفظ می‌شود؛ پس بر اساس املای تاریخی کلمه، مصوت پیش از «جه/جی/جأ» موجود در ترک
با سلام به همه‌ی دوستانی که دارن این کتاب رو میخونن، شاید تعجب بکنید که چرا میگم کتاب!؟ بله کتاب...
در واقع من سعی دارم از بستر رایگان بلاگ بیان برای انتشار یک کتاب [جزوه‌] آموزش برنامه‌نویسی به زبان C استفاده کنم. در این کتاب هیچ مطلب غیر مرتبط و یا روز نوشتی قرار نمی‌گیره.

این کتاب حاصل تحقیقات و یادگیری زبان برنامه نویسی C به سبک خودم هست و جا داره ذکر کنم که از یک منبع یا مرجع خاص به هیچ عنوان استفاده نمی کنم.

در طی پروسه‌ی نوشتن این کتاب
در این جلسه به شما یاد می دهم چگونه دو یا چند سلول در اکسل جمع بزنیم.
برای نوشتن فرمول در اکسل ، برای اینکه به اکسل بفهمانیم در حال نوشتن یک فرمول  هستیم ، باید اول علامت "=" (مساوی) را تایپ کنیم. پس از آن اکسل متوجه میشود که ما در حال نوشتن فرمول هستیم.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها